Prekes įsigytas el. parduotuvėje siunčiame:

  • LP express paštomatais (pristatymas Lietuvoje per 2-3 darbo dienas). Pristatymo kaina - 2.99 Eur (laikinai neteikiama).

  • Kurjerių tarnyba (pristatymas Lietuvoje per 1-2 darbo dienas). Pristatymo kaina - 3.99 Eur (išskyrus Kuršių Neriją - 29.00 Eur).


Visas prekes pristatome ir į užsienį. ES šalyse pristatome per kurjerių tarybą, o dėl pristatymo į kitas pasaulio šalis prašome kreiptis el. paštu info@dirbtuveles.lt. Pristatymo kaina yra sumuojama su prekės ar prekių kaina ir galutinę sumą matote jau suformuotame užsakyme.

Prekes siunčiame saugiai supakuotose pakuotėse.

Prašome visais atvejais nedelsiant informuoti, jeigu siunta pateikiama sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.

Pristatymo metu pastebėję pakuotės pažeidimus, prašome kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Prašome tai padaryti dalyvaujant kurjeriui. Tik šiuo atveju mes galėsime Jums atlyginti žalą dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais.

Tuo atveju, jei perkamos prekės tuo metu neturėsime savo dirbtuvėlėse, apie tai Jus informuosime el. paštu. Išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti ir dėl nenumatytų, nuo mūsų nepriklausančių aplinkybių.