Frankincenso eterinis aliejus
4.80€
Be PVM: 3.97€
Prieinamumas: Išparduota

Kiekis:

Frankincenso arba bosvelijų eterinis aliejus – vienas universaliausių eterinių aliejų, kuris teigiamai veikia visas organizmo sistemas, subalansuoja ir jas harmonizuoja. Eterinio aliejaus kvapas ryškus, šiek tiek panašus į sakų aromatą, kadangi yra išgaunamas iš bosvelijų medžių dervos. Mėgiamas naudoti namams kvėpinti, atsistatyti po sunkių situacijų, pasiruošti dvasinėms praktikoms.

Šis eterinis aliejus balansuoja emocinę, psichologinę, dvasinę būseną. Padeda nurimti, nuvyti negatyvias mintis, išvalyti visą aplinką bei neutralizuoti bet kokią neigiamą energiją. Nuo senų laikų frankincensas naudojamas smilkalams gaminti, prieš meditaciją ir kitas dvasines praktikas, sakoma, kad jis skatina sąmoningumą, kelia Dvasią, padeda susikoncentruoti. Šis aliejus padeda vaduotis ir iš negatyvumo, depresinės būsenos, padeda nuraminti protą, nuvyti liūdesį. Tai pakylėjantis, valantis, atstatantis ir atpalaiduojantis eterinis aliejus.

Šiuo eteriniu aliejumi taip pat galima praturtinti kosmetikos priemones. Veikia priešuždegimiškai, tonizuojančiai, raminančiai. Gerina kvėpavimo takų būklę.

Kilmės šalis - Indija.