Palo Santo eterinis aliejus
18.00€
Be PVM: 14.88€
Prieinamumas: Išparduota

Kiekis:

Tai turtingas ir itin vertingas eterinis aliejus. "Palo Santo" ne veltui vadinamas "šventuoju medžiu", aliejaus suteikiamas savybes taip pat galima vadinti netgi šventomis. Eterinis aliejus išgaunamas iš jau mirusio Palo Santo medžio, kuris turi būti pragulėjęs ne mažiau kaip 2 metus. Kuo medis seniau miręs, tuo kokybiškesnis ir didesnės terapinės vertės aliejus iš jo išgaunamas. Ekvadore įstatymai draudžia kirsti Palo Santo medžius, net mirusio medžio paėmimui reikalingas leidimas. 

Tikima, kad šis medis turi stiprų gydomąjį, medicininį poveikį - padeda įveikti peršalimą, gripo simptomus, stresą, astmą, uždegimus, depresiją, emocinį skausmą. Mažina galvos skausmą, pūslelinę. Padeda paleisti paleisti pyktį, baimę, mažina nerimą ir paniką. Balansuoja emocijas, ramina nervų sistemą, gerina miegą. 

Šis aliejus, kaip ir Palo Santo medienos smilkymas, padeda išvalyti visą aplinką nuo neigiamos energijos. Jis skleidžia pakylėjantį aromatą, kuris padeda susitelkti, pasiruošti meditacijoms bei kitoms dvasinėms praktikoms. Palo Santo eterinis aliejus padeda subalansuoti šakninę, trečiosios akies bei karūninę čakras.

Kilmės šalis - Ekvadoras.